U përfol se Arta dhe Romeo janë në lidhje dashurie, reagon modelja shqiptare?

Arta Nitaj dhe Romeo Veshaj ishin kryefjala e medieve rozë ditën e djeshme.

Shkak u bë një fotografi në të njejtin vend që bëri të aludohet se dyshja janë në lidhje dashurie dhe kanë filluar pushimet në Dubai.


Sipas fotografive që Arta Nitaj ka postuar në Instagram, ajo është duke kaluar kohë vetëm me mikeshat e saj, Arta Elezaj, Stina dhe Kejvina.

Kejvina Kthella me sa duket ka reaguar ndaj këtij lajmi që po qarkullon në rrjet duke u shprehur: Hajde gëzuar, mos u merrni me llafe./Blic/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *