Duket se janë perfekt?! Sara Hoxha zbulon se çfarë “urren” tek Ledri Vula

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë çifti më i dashur nga publiku shqiptar.

Pozat pranë njëri-tjetrit nuk mungojnë në rrjetet sociale.


Së fundmi, Sara ka publikuar disa foto me Ledri dhe ka zbuluar para të gjithë ndjeksëve që e shqetësojnë flokët e reperit.

“Nese keni dicka per te thene per floket e Ledrit tani eshte momenti..”, shkroi Sara sipër fotografive./Blic/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *