Më në fund! Semi “hakmerret” ndaj Beatrixës dhe Donaldit- bën veprimin e papritur

Bora Zemani u bë personazhi më i përfolur në mediet rozë.

Ajo ka vendosur që vitin 2022 të fillojë duke larguar disa njerëz nga rrjetet sociale.


Në mesin e tyre ishin ish-i dashuri i saj, Donald Veshaj bashkë me Beatrix Ramosaj ku dyshja nisën lidhjen e dashurisë brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”.

Pas Borës, Semi ka bërë të njejtën gjë duke larguar që të dy nga “Instagrami” edhe pse brenda shtëpisë ishte shumë e afërt me Donaldin./Blic/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *