Reagon familja e Beatrix Ramosaj pas komenteve negative e trekëndëshit me Borën e Donaldin

Këngëtarja kosovare, Beatrix Ramosaj është një ndër figurat më të përfolura në mediat rozë kohëve të fundit, për shkak të marrëdhënies së tij me aktorin, Donald Veshaj në “Big Brother VIP”.

Mbrëmë në natën e spektaklit, çifti sqaroj edhe njëherë raportin e tyre, madje këngëtarja u shpreh se raporti mes tyre nuk ka ndryshuar dhe se nësë publiku mendon se ajo është në “Big Brother VIP” për shkak të Donaldit, ajo do të largohet menjëherë.


Ndërsa, tani në rrjetin social “Instagram” në profilin e Beatrixës është publikuar një reagim lidhur me situatën e krijuar dhe paragjykimet që kanë bërë ndaj saj.

Në reagim thuhet: “Se në një vend si Shqipëria ku gruaja vritet dhe gruas i ngel faji nuk pres asgjë më shumë sesa komente dhe opinione dashakeqe për Beatrixën dhe linçimin publik ndaj saj pas çdo fjale e gjesti brenda shtëpisë së BBV”.

 

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *