Tea bën lëmsh dynjanë/ A është kthyer prapë me Beatrin…

Tea dhe Bearti janë padyshim një nga çiftet më të komentuar të 2020-2021. Ata u lidhën pas njohjes në “Për’puthen” por vendosën ta mbanin të fshehtë lidhjen.

Gjatë vitit të kaluar kanë qenë tema kryesore në mediat rozë, dyshja bëri ‘boom’ me lidhjen e tyre si dhe me ndarjen, gjë e cila dëshpëroj shumë fansat e tyre.


Kujtojmë që Tea doli nga emisioni si çift me Andin. Por lidhja e saj me Beartin mori fund pak javë pasi u zbulua nga njerëzit.

Megjithatë duket se Tea nuk do ta “fshijë” si kujtim marrëdhënien edhe pse nuk e mbyllën mirë si lidhje dhe patç shumë thumba ndaj njëri-tjetrit.

Ajo ka publikuar së fundmi një video me kujtimet e saj për vitin 2021 dhe habiti ndjekësit se mes videove të shumta ka vendosur edhe videon e famshme në mes të borës ku konfirmuan edhe lidhjen e shumëpërfolur.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *