Dikush e quajti budallaçkë, Bora Zemani reagon me shumë elegancë

Së fundmi Bora Zemani promovoi në Instagram një nga klinikat e saj të preferuara të estetikës dhe kujdesit për lëkurën.

Në mesin e qindrave komenteve që ajo ka marrë, një nga ata e quajti ‘budallaçkë’ atë.


Ku ndër ta ka qenë edhe një vajzë që u shkruan “Skam ber botox thot budallacka 🤦‍♀️ ti jo vetem qe ke ber botox Por dhe hilauronic e ke mbush fytyren gjithandej”.

E nuk kishte sesi në një koment të tillë të mungonte edhe përgjigja e bukuroshes.

“Ne fakt jo e dashur nuk kam bere dhe nuk do e kisha problem ta thoja sepse nuk jam kunder. Nuk te bene budallacke botox-i. 😊 Dite te mbare!”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *