“Hajde nuse”, ish-banorët bëhen gati për ‘dasmën’ e çiftit Sarah-Pajtim! Publikohen videot epike

Shumë nga ish-banorët e shtëpisë më të famshme “Big Brother Vip” kanë vazhduar shoqërinë.

Ditëve të fundit të gjithë shihen afër njëri-tjetrit dhe pamjet në rrjetet sociale nuk mungojnë.


Pas eleminimit të Sarës nga shtëpia, ish-banorët janë mbledhur përsëri në Tiranë duke vallëzuar dhe kënduar për çiftin.

Sara dhe Pm duket se janë mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe videot më poshtë e tregojnë më së miri këtë gjë./Blic/

Shiko videot:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *