Adriana Matoshi kërkon nga ndjekësit ta anashkalojnë një detaj

Adriana Matoshi është ndër figurat më të përfolura në mediat rozë, sidomos për jetën e saj private.

Ajo është shumë e hapur dhe e dashur për të gjithë, gjithmonë shumë e dashur dhe pozitive.


Së fundmi, në llogarinë e saj Instagram ka shpërndarë disa fotografi në të cilat po duket e mjaftë mirë.

Mirëpo, ka dicka që po e pengon dhe po kërkon nga ndjekësit ta aashkalojnë si detaj.

Bëhet fjalë për qorpet e saj të cila po duken në fotografi dhe aktorës nuk po i pëlejnë.

Pavarsisht mëndimit të saj, ajo duket me shumë stil dhe shumë e vecnat./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *