Adriana Matoshi po vazhdon të sjell foto të bukura pas operimit.

Së fundmi ajo ka mhnitur ndjekësit se si është rregulluar.


Veshur me fustan e me grim të theksuar ajo duket ndryshe dhe bukur.

Adriana e mori veten shpejt ndërsa ka treguar që ndjehet më mira./InfoKosova/