Akoma mendjen jashtë ky/ Donaldi i tregon Beniadës dëshirën që ka për Borën…

Big Brother VIP iu ka kërkuar banorëve të realizojnë brenda shtëpisë të gjithë programin televiziv të “Top Channel”, ku përfshihet dhe ‘Përputhen’, emision i drejtuar nga Bora Zemani.

Banorët kanë diskutuar se kush do e prezantojë këtë program dhe është përmendur emri i Donaldit. Aktori ka refuzuar, duke thënë se nuk dëshiron të mërzisë njeri (referuar Borës).


Pjesë nga biseda

Donaldi: Donaldin mos e fusni aty.

Beniada: Të keqen është shumë e bukur.

Donaldi: O shpirti ku di unë si janë gjërat jashtë.

Beniada: O zemra merri gjërat icik kështu, tani iku se iku ajo historia.

Donaldi: Nuk dua të mërzis njeri. SHIKO VIDEON KETU

Donald Veshaj dhe Bora Zemani janë rikthyer sërish në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale, teksa një video është bërë virale në rrjet, ku Donaldi ka përmendur emrin i moderatores gabimisht, teksa po i drejtohej modeles Beniada Nishani!

Teksa po jepte mendimin e tij në lidhje me marrëdhënien dhe puthjen e shkëmbyer mes moderatores Einxhel Shkira dhe Dj Dagz, Donaldi dëgjohet se thotë: “Bora ja një sekondë, Beniada…”. (E dëgjoni në minutazhin 1:08:24, në videon e mëposhtme) Nqs ka thënë “Bora” nuk dihet nëse e ka bërë qëllimisht apo i ka shpëtuar

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *