Arditi feston përvjetorin e martesës/ Nuk do ta besoni se sa vite ka i martuar…

Sot në familjen e producentit të njohur, Ardit Gjebrea është festë. Ai dhe bashkëshortja, Anila kanë përvjetorin e 31-të të martesës.

Nuk kishte se si çifti shumë i dashur nga publiku të mos merrnin edhe shumë urime, ku më i spikaturi është ai i të birit Joni.


Gjithashtu vetë Anila ka vendosur ta suprizojë bashkëshortin e saj me disa lule që formojnë një zemër dhe çokollata.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *