Bora Zemani nuk ndalet/ I kthehet keq fanses që i tha ke bërë Botox…

Si shumë personazhe publik, as Bora Zemani nuk u ka shpëtuar akuzave për ndërhyrje estetike. Së fundmi Bora postoi një video ku tregoi metodën që përdor për reduktimin e rrudhave dhe preventivën e shfaqjes së rrudhave të reja në fytyrë, qafë dhe dekolte, mirëpo ndonëse theksoi se ende nuk preferon të bëjë botox, komentet nuk munguan.

“Se di pse vetem juve vipave ju ndodh qe mbas disa vitesh fryhen buzet, zvoglohet hunda, ngrihen vetullat, mollezat. Apo ju a ploteson xhindi keto?!!” ishte një koment, të cilit Bora vendosi t’i përgjigjej.


“Nuk behen me botox ato. Degjoje videon se eshte super trajtim, ta sugjeroj! Dite te mbare!”, ia ktheu moderatorja.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *