Dolën cift nga Big Brother/ Ja cfarë bëjnë Sara dhe Pm jashtë…

Sarah Berisha ishte e eliminuara e radhës në spektaklin e të martës në “Big Brother VIP”. Teksa blogerja u mërzit për largimin nga shtëpia, Pajtimi u duk se u gëzua. Madje edhe kur e surprizoi më 1 janar, Dj PM duke qeshur i thoshte shpresoj të dalësh sa më shpejt.

Ndërkohë mbrëmjen e djeshme Sarah, PM dhe disa nga ish-banorët si Fifi, Sabiani, Kledi janë bërë bashkë dhe kanë festuar.

Nga ky takim, Sarah ka postuar disa video ku shfaqet në krahët e Pajtimit dhe të dy falenderojnë fansat për mbështetjen.


“Unë dhe PM ju duam shumë shumë. Faleminderit për të gjithë dashurinë që na keni dhuruar”, shkruan blogerja e njohur.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *