Fifi edhe natyrale duhet mahnitëse në foton e funditv

Fifi ka publikuar një fotografi të re.

Ajo shihet mjaft e thjeshtë e natyrale por mahnitëse.


Me flokët e mbledhura lartë, grim të lehtë e dukt të gjerë ajo po duket mjaft bukur.

Dhe qysh kur doli nga shtëpia e Big Brother, sigurisht shumë e buzëqeshur./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *