Kështu e mëson Gjiko vajzën e tij të vogël të vallëzoj

Gjiko njihet si tip mjaft energjik.

E këtë energji duket se po e përcjell edhe tek fëmijët e tij.


Së fundmi Elita ka publikuar një video të ëmbël të Gjikos me vajzën e tyre Bota.

Ai shihet duke e mësuar të vallëzoj, dhe shikoni sa të ëmbël duken./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *