Lajm i zi/ Ndërron jetë 3-vjeçari në kopësht ne Fier…

Një fëmijë tre vjeç ka ndërruar jetë në qytetin e Fierit. Referuar njoftimit zyrtar të Policisë bëhet me dije se i mituri ka qenë në një kopsht privat dhe aty ka humbur jetën.

Shkaqet e ngjarjes së rëndë nuk dihen ende, ndërkohë që grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.

“Në orën 13:00, në një kopsht privat në qytetin e Fierit, ka ndërruar jetë një fëmijë 3 vjeç. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të vd.e kjes së fëmijës”, thotë Policia e Fierit në njoftimin paraprak të dhënë pak më pare.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *