Sara i tha të shkurtoj flokët, ja çfarë bën Ledri

Ledri Vula ka kohë që në stiline tij ka lënë flokët më të gjata.

Por që Sarës nuk po i pëlqen dhe e ka treguar publikisht.


Ajo i ka thënë të shkurtoj disa herë por që duket se Ledri nuk dëshiron.

Derisa shihen në pushime dimërore Ledri bën shaka me Sarën duke i ç’rregulluar flokët e duke ironizuar se nuk do i shkurtoj./InfoKosova/

Shiko videon:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *