Xhensila e cilëson fillimin e vitit si të ëmbël, dhe kjo qenka arsyja

Xhensila qëndron mjaft aktive në rrjtetet sociale, dhe sjell imazhe shumë të mira.

Së fundmi, në llogarinë e saj Instagram publikuar disa imazhe sic di vetëm ajo, imazhe të bukura e familjare.


Imazhet me vajzën janë të pandashme për të, ku edhe dita e tyre paska shkuar për mrekulli, kështu shihet në imazhe.

Xhensila shpesh herë nëpërmjet imazheve sjell shumë energji të mirë e pozitive./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *