Kaq e bukur është bërë Semi e “Big Brother VIP”

Semi Jaupaj kishte karrierë të gjatë e të bujshme në fushën e muzikës, por “Big Brother VIP” arriti ta aktualizonte plotësisht.

Këngëtarja e talentuar dhe me zë fantastik pati një rrugëtim gjithë batica e zbarica në shtëpinë e izoluar dhe të vëzhguar nga tele-kamerat.


Semi, ka kohë që është eliminuar nga loja dhe jashtë spektaklit është pritur me shumë dashamirësi nga publiku.

Semi, po duket shumë bukur dhe e kuruar deri në detaje në të gjitha paraqitjet e saj në ekran, por edhe në rrjete sociale./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *