Përse u prishën mes vete Beatrikx Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj?

Beatrix Ramosaj është kthyer në një nga personazhet më të famshëm të shoubizit në vend, e kjo për shkak të pjesmarrjes së saj në “Big Brother VIP” dhe lidhjes së saj me Donald Veshaj.

Gjatë kësaj kohe, nuk ka munguar pëlqimi, por edhe antipatia për këngëtaren e talentuar kosovare.


Në disa raste, asaj i ka dal në mbrojtje edhe vajza e tezes së saj, Anxhelina, me të cilen megjjthatë pak kohë më parë Trixa kishte një krisje në marrëdhënie.

Anxhelina, ka thënë se prishja mes të dyjave ishte për arsye banale, duke e pranuar se Beatrix është natyrë që i ngelet hatri shpejtë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *