Ndahen Donaldi dhe Beatrix/ Fifi tregon se anën e kujt mban…

Mbrëmjen e djeshme Donaldi dhe Beatrixi kanë vendosur që t’i japin fund lidhjes së tyre. Një vendim ky që ka bërë sot xhiron e mediave rozë.

Për këtë ndarje të bujshme të çiftit të shumëpërfolur të ‘Big Brother VIP’ ka pasur reagime të shumta. Një reagim mbështetës përt beqatrixën ka ardhur edhe nga Fifi, e cila ka qenë edhe vet pjesë e kësaj shtëpie.


Ndonëse Fifi i ka të dy miq shumë të mirë, përmes një postimi i ka dalë në krah Trixës, e cila sigurisht se nuk do të kalojë situatën emocionale në mënyrën më të lehtë të mundshme.

“Bebi jem, jam këtu” – shprehet Fifi përmes një inserti me momentet më të mira brenda shtëpisë të saj dhe Beatrix, duke treguar që është në anën e këngëtares.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *