Kam qejf femrat me karakter të fortë/ Me kë ta ketë Donaldi

Donaldi dhe Beatrixa sot kanë diskutuar gjëra pak më ndryshe se deri sot.

Ata kanë diskutuar rreth bukurisë dhe karakterit të femrës.

Donaldi ishte ai që tha se bukuria e një femre konsumohet për disa muaj.


Ndërsa deklaroi se atij i pëlqejnë femrat me karakter të fortë.

Ata kanë pasur një krisje të fortë mes vete pas spektaklit të së martes madje i kërkoi që të vazhdonte vetëm dhe pasi të dalin të shohin se ku janë mes vete.

Por përsëri ata arritën të tejkalonin këtë krizë dhe mbrëmë kanë kaluar një natë romantike në oborr teksa shihnish film./Lajmi.net/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *