Donaldi i mërzitur në shtëpi, Fifi tregon “kërkesën” që ka për të

Përtej disa hatërmbetjeve, Fifi dhe Donaldi krijuan një raport shumë të bukur në javët që kaluan së bashku në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Edhe tani që këngëtarja prej javësh nuk është më konkurrente e “Big Brother VIP”, e ka shprehur disa herë hapur mbështetjen për Donaldin.

Së fundmi, ajo ka ndarë një video të tij në Instagram ku shihet Donaldi, i vetmuar në oborr teksa banorët e tjerë bëhen gati për spektaklin.


Ai këndon këngën e saj, “Diell” të cilën këngëtarja e shkroi gjatë qëndrimit në shtëpi, e u kthye shpejt në “hit”.

Ndaj, Fifi ka shprehur dëshirën që ai të bëhet i fortë.

“Unë po lypi ti me u bo i fortë”, ka shkruar këngëtarja krahas videos.Kujtojmë që këngëtarja gdhendi në trup “Filoqyl”, një fjalë që Donaldi e ajo e përdornin bashkë si një lutje për qielli që të binte shi. Kur ia tregoi aktorit, edhe tha se do ta realizonte sapo të dilte të njëjtin.

Kujtojmë që këngëtarja gdhendi në trup “Filoqyl”, një fjalë që Donaldi e ajo e përdornin bashkë si një lutje për qielli që të binte shi. Kur ia tregoi aktorit, edhe tha se do ta realizonte sapo të dilte të njëjtin

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *