Luana Vjollca vjen shumë ndryshe në fotot e fundit

Luana Vjollca është njëra ndër moderatoret më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj por jo vetëm, shkruan “Kosovarja”.


Luana është një moderatore mjaft e suksesshme dhe këtë e ka treguar puna e saj e palodhshme.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy në profilin e saj në Instagram janë disa foto artistike, ku Luana po duket shumë ndryshe, por edhe shumë bukur. /Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *