Nur shtatzënie/ Genta Ismajli duket yll me fustanin e kuq…

Genta Ismajli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo poashtu është mjaftë e ndjekur dhe numëron gjithsej 1.2 milion ndjekës në rrjetin social Instgram.

Së fundi ajo ka ndarë një foto më fustan të kuq dhe barkun e rrumbullakosur ku duket për mrekulli.


Kjo foto u pelqye dhe komentua mjaft shumë nga fansat e këngëtares.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *