Fotot e Arjola Demirit në krah të ish-bashkëshortit 10 vite më parë

Aktorja e njohur Arjola Demiri është aktualisht pjesë e spektaklit Big Brother Vip, gjatë kësaj shfaqjeje Demiri ka treguar edhe për marrëdhënien e vështirë të saj me ish-bashkeshortin Alex Boshnjaku, por në fakt sipas burimeve të JOQ Albania, emri i vërtetë i tij është Qemal.

Arjola u rrëfye se Qemali i njohur si Ajax aktualisht, e ka demtuar ate fizikisht duke i shkaktuar asaj depresion dhe mendim për ti marre vetes jeten.


Joq Albania sjell ndërkaq ekskluzivisht foto të çftit Demiri dhe Boshnjaku të para 10 viteve kur të dy kanë dalë së bashku.

Vihet re se Arjola Demiri atëherë ka qenë mjaft ndryshe nga ajo që është sot, madje është vështirë për ta njohur.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *