Kështu e nisë ditën Xhensila

Xhensila Myrtezaj është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo padyshim se komentohet në çdo paraqitje të saj por jo vetëm.


Postimet e saja në rrjete sociale, janë ato që marrin vëmendjen më të madhe.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në ashensor, dhe si duket kështu po e nisë Xhensila ditën sot. /Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *