Si na shpëtoi kjo/ Ja momenti kur Donaldit ja kujtuan qëllimisht Borën dje…

Kur Donaldi ishte takuar me Borën, javë më parë brenda “Big Brother VIP” kishte bërë një veprim i cli u shfaq edhe mbrëmë, shkruan lajmi.net.

Teksa në ekran po transmetohej pjesa kur Donaldi dhe Beatrix kishin disa zënka ndodhi kjo gjë. Gjë kjo e cila e habiti edhe Donaldin i cili bëri një reagim të çuditshëm me mimikat e fytyrës sikur të ishte një goditje për të.

Ndryshe, nuk dihet se pse produksioni e ka bërë një montazh të tillë duke e ditur se tashmë ka përfunduar gjithçka mes Donaldit dhe Borës.


Theksojmë se, Bora Zemani po e vazhdon jetën e saj jashtë e cila edhe festoi së fundmi 30 vjetorin e lindjes, ndërsa Donaldi brenda “Big Brother” veçse po afrohet me Beatrix Ramosaj.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *