Bora Zemani ka dy fjalë për Donaldin/ Gjest i turpshëm, unë s’fola keq për ty

Moderatorja Bora Zemani ka bërë një story live në Instagram duke kënduar. Por teksti i këngës ka futur në mendime të gjithë ndjekësit e saj.

‘Unë nuk të kam trajtuar kaq keq. Nuk i thashë asgjë të keqe askujt për ty. Nuk flas keq në internet për ty. Ai ishte gjest i turpshëm’- janë fjalët e këngës që këndon Bora në makinë. Nuk ka qenë të paktë ata që menduan se këto fjalë janë për Donaldin brenda shtëpisë.


Me 9 janar, prezantuesja Bora Zemani mbushi 30 vjeçe por pardje ajo ka organizuar një festë të madhe ku ka mbledhur miqtë e koleget e saj.

Për’puthen Prime ka sjellë disa momente nga ditëlindja e saj, së bashku me fjalët e familjarëve, të cilat Bora nuk i priste. Babai: 30 vjet kujtime kam. Dikur e merrja unë për dore, sot më merr Bora për dore.

Nëna: Që në momentin që lindi, ishte si një kukull e bukur dhe e vishja gjithmonë me fustane të bukura. Bora ka shumë gjëra të bukura por më vinte për të qeshur kur i thonim hajde bëjmë disa fotografi. Merrte disa poza, hipte mbi televizor. Jam krenare për çfarë ka arritur deri tani.
Vëllai: Kemi 6 vite diferencë, unë jam më i madhi. Shumë zënka kemi pasur kur ishim të vegjël.Duke u rritur jemi afruar. Kur ka qenë e vogël, u vra tek këmba. Më dhimbi shumë, u preka direkt. E përqafova direkt, nuk ishim përqafuar asnjëherë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *