Dy banorë largohen nga Big Brother Vip

Nesër do të jepet edicioni i radhës i Big Brother Vip.

Si çdo të martë dhe të premtë në lidhje direkte me banorët do të zhvillohen ngjarje mjaft interesante ashtu siç ka ndodhur tani e më shumë se 100 ditë qëndrimi brenda shtëpisë së famshme të Shqipërisë.


Por Vëllai i Madh për spektaklin e nesërm ka marrë një vendim të papritur që do të ndodhë për herë të parë.

Përmes faqes zyrtare të Big Brother Vip në Instagram është kumtuar lajmi se për herë të parë brenda shtëpisë do të eliminohen dy banorë brenda një nate.

Në anën e kujt do të jetë fati kjo mbetet për t’u parë se kush do qëndrojë e kush do të largohet.

Ndryshe, nga nominimi me zingjir i të premtes së kaluar në nominim se kush do qëndrojë brenda shtëpisë janë: Tani, Xheisara dhe Egzona.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *