Ermali ironizon me Semin: Ajo nuk mundi ta shpëtonte Donaldin tani po…

Trekëndëshi Bora Beatrix dhe Donald po vazhdon të komentohet.

Menjëherë pasi Semi shoqja e Bora doli nga shtëpia Donaildi filloi lidhjen me Beatrix.


Ermal Mamaqi si humorist bëri një shaka me Semin në ditëlindjen e Borës.

Ai postoi një video të Semit duke shkruajtur: ”Ajo nuk mundi të shpëtonte Donaldin tani po dredh një cigare” ndërsa Semi reagon duke qeshur./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *