Fifi degjeneron keq banorët e Big Brother/ Janë fallco, di shumë gjëra qe…

Këngëtarja e njohur Fifi ishte sot e ftuar në “Big Brother VIP Fan Club”, ku dha intervistën e parë pas daljes nga shtëpia, ndonëse disa kohë më vonë. Këngëtarja tha se brenda “Big Brother VIP” kishte shumë falsitet dhe kjo ishte arsyeja pse ajo dilte shpesh nga vetja.

“Ishte arsyeja kryesore pse unë bëhesha keq, thelbësorja pse unë acarohesha. Mua më shqetëson shumë negativiteti dhe falsiteti, unë dija shumë gjëra”, u shpreh Fifi.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *