‘Me Dagz-in apo vetëm si ndihesh më e fortë?’, Einxhel habit me përgjigjen

Në një mbrëmje meksikane banorët kanë diskutuar shumë gjëra mes vete,Einxhel u pyet nga Iliri në lidhje Dagz-in.

‘A është më e fortë me Dagz-in tash apo ishte më herët vetëm?’, kjo ishte pyetja e Ilirit për Einxhelit.

Sipas ajo është e njëjtë dhe lidhja me të nuk ndikon fare në lojën e saj, Einxhel tha se ajo vetëm se është më e lumtur me Dagz-in pasi ai nuk e luan lojën që ajo luan.

Einxhel u eliminua javën e kaluar por u rikthye me biletën e kthimit./Lajmi/

Shiko videon:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *