Nuk flisja me Romeon/ Fifi tregon c’siklet hoqi kur pa Donaldin në Big Brother…

Fifi ishte e ftuar ditën e sotme në “Fans Club” ku ka folur rreth shumë të pathënave.

Ajo foli rreth eksperiencës në “Big Brother”, gjendjen e saj emocionale pas daljes, marrëdhënies me Granitin e shumë të tjera, e kjo gjë sipas këngëtares e vinte në dyshime se si do të ishte raporte me Donaldin pasi këtë të fundit e kishte takuar vetëm një herë.


Mirëpo, duket se e superuan shumë mirë të gjithën e tashmë ka rregulluar raportet edhe me Romeon.

Mes të tjerash artistja foli edhe për marrëdhëniet me banorët e tjerë, ajo tha se në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ka shumë fallcitet, por përmendi Beatrix dhe Donaldin si dy nga më realët dhe vetvetja.

Paa daljes, Fifi e ka mbështetur gjithnjë Donaldin, por sot ajo tregoi diçka që nuk e dinim Fifi tha se Romeon e kishte mik shumë të mirë por që në kohën kur ajo u fut në “Big Brother VIP” i kishte raportet të krisura.

“Donaldin e kisha takuar vetëm një herë, Romeon e kisha shumë shok por në kohën kur hyra në “Big Brother” nuk flisnim, dhe kur pashë Donaldin thashë: “Bo si do sillem unë me këtë tani?! A ti flas apo jo”- tha ajo mes të tjerash.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *