Ditëlindja luksoze e Sara Hoxhës, surprizohet nga dy këngëtarët kosovar

Producentja e “Big Brother Vip”, Sara Hoxha ka festuar mbrëmë ditëlindjen e saj.

E rrethuar me njerëzit më të afërt, në këtë ditëlindje të saj nuk kishte si të mungonte edhe Arbana Osmani.


Moderatorja ka publikuar disa pamje nga festa dhe zbuloi se kanë qenë të ftuar dy super artistët kosovar.

Bëhet fjalë për Mozzikun dhe Ermal Fejzullahun të cilët janë kujdesur që atomesfera të jetë në nivelin e duhur./Blic/

Lojtës Videosh

00:00
00:15
Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *