Pasi surprizoi Trixën në “BBV”, Albërije Hadërgjonajt i ndodh e papritura në Instagram

Këngëtarja shqiptare, Albërie Hadërgjonaj është rikthyer përsëri në qendër të vëmendjes.

Asaj i është vjedhur llogaria e “Instagram” dhe kjo u bë e ditur përmes emrit që mban tani kjo llogari.


Albëries i janë fshirë të gjitha fotot dhe videot në këtë rrjet social.

Kujtojmë se, Albërie Hadërgjonaj para pak jave ka surprizuar mbesën e saj, Beatrix Ramosaj në “Big Brother Vip”./Blic/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *