Romeo i nxjerr bojën Donaldit/ Ja cfarë i ka publikuar…

Ndër banorët më të komentuar brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, është aktori i njohur Donald Veshaj.

Aktori është ndër konkurrentët më të fortë brenda “BBV”, kohëve të fundit ai ka qenë në qendër të mediave rozë, për lidhjen që kishte pasur me Bora Zemanin dhe mardhënien aktuale me këngëtaren nga Kosova, Beatrix Ramosaj.


Së fundmi Romeo, ka postuar një video ku ka treguar se ishte mesazhi ifundit që Donaldi i kishte dërguar atij para se të hynte në shtëpinë më të famshme.

Më poshtë keni postimin e tij të plotë:/Gazeta

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *