Antonela parashikon Big Brother/ Ja cfarë pritet të ndodhë në ditët në vijim…

Javën që lamë pas Beatrix ka pasur një mision shumë të vështirë në Big Brother VIP. Bukuroshja nga Kosova duhej të shtirej para banorëve dhe të dramatizonte situata të ndryshme brenda shtëpisë.

Cështja është se ajo e ka tepruar shumë, sepse ka zgjedhur të provokojë moderatoren Egzona, duke i thënë se po tentonte t’i merrte Donaldin, të dashurin e saj, me të cilin ka fituar një vëmendje të jashtëzakonshme në dy muajt e fundit.

Antonela e pyetur nga Arbana si ish-banore tha: Une mendoj se Egzona ka nje pelqim te madh per Donaldin. Ajo po mundohet ta fshehe, por e genjejne syte.

Pra sipas asaj qe tha Antonela, mund te kemi nje tjeter trekendesh dashurie nga Bora-Donald-Beatrix, ne Beatrix-Donald-Egzona.

“Mua nuk m’u duk një gjë e jashtëzakonshme. Nuk e kuptoj se ku kujtojnë se janë këta banorë. Kjo quhet Big Brother. Beatrix po zbatonte një mision. E kuptoj që Egzona nuk është ndier mirë, por pashë një ekzagjerim tek ajo që ndodhi.

Kur ti kupton se ajo ishte lojë dhe nuk ishte asgjë e vërtetë, pse duhet të shqetësohet aq shumë? Dhe pse mendon për njerëzit jashtë, kur ata e shohin cdo gjë në televizion? Na vjen keq kur dikush qan, por ishte e ekzagjeruar”, – tha komentuesi Arbër Hajdari.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *