Ndodh edhe kjo, pak ditë pasi hyri në ‘BBV’, banori arrin mbi 4 milionë ndjekës në Instagram!

Dritan Brama nuk ka shumë ditë që është futur në shtëpinë e famshme ‘BBV’.

Mirëpo, duket që kjo periudhë e shkurtër ka bërë që i njëjti të fitojë shumë ndjekës në Instagram, shkruan Indeksonline.


Duke hulumtuar në profilin e tij, shohim se ai ka arritur të numëroj mbi 4milionë ndjekës.

Ai la pas Donaldin dhe Ilirin të cilët njiheshin si më të preferuarit e publikut./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *