Sarah shkon nuse në Kosovë/ Po ajo që pa aty nuk i pëlqeu fare…

Sara bashkë me Dj Pm kanë kaluar pushimin e parë së bashku në Bogë të Kosovës. Ajo ka qenë aktive ditëve të fundit me postimet e saj në Instagram ku ka ndarë me ndjekësit imazhe nga pushimet.

Pas mbarimit të pushimit Sara ka vazhduar rrugëtimin edhe në Prishtinë. Por si duket një gjë i ka penguar asaj.Sipas Sarës trafiku në Prishtinë është më i keq se sa ajo në Tiranë. Sara ka ndarë një imazh në makinë teksa ka pritur në trafik.

“Big Brother VIP” u prit që në fillim me shumë entuziazëm nga njerëzit. Para se ai të niste nuk pritej që të krijoheshin çifte.


Megjithatë, reality show kaloi çdo pritshmëri dhe deri tani janë krijuar 3 lidhje dashurie Donaldi-Beatrix dhe PM-Sarah, teksa së shpejti do zyrtarizohej edhe çifti i tretë Dagz-Einxhel që shkëmbyen puthjen e parë javën e kaluar.

Sarah dhe PM ishin çifti i parë që u krijuan brenda shtëpisë së “Big Brother”. Fillimisht, ata dukeshin të pavendosur, por gjërat u bënë më serioze me kalimin e kohës.

Madje, natën që u eleminua Dj takoi babin e Sarah-s teksa jashtë ka takuar motrën e saj. Ai me nota humori është shprehur se mezi pret që blogerja të dalë që të vijojnë lidhjen e tyre jashtë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *