Nuk njihet/ Ja si dukej Bora Zemani kur ishte 17-vjec

Edi Manushi ishte së fundmi në emisionin “Goca dhe Gra”. Gjatë intervistës, ai e konsideroi Bora Zemanin si personazhin më të mirë të “Top Channel-it”.

Ai solli video të veçanta nga fillimet e Borës në televizion, kur ajo ishte vetëm 17-vjeçe dhe punonte si velinë në “Fiks Fare”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *