Tregoi për ngacmimin nga futbollisti Balotelli, Ledjana ironizon keq Antonelën

Antonela Berisha e ftuar në emisionin “E Diell” rrëfeu disa të pathëna.Ajo e ka treguar shpesh që e kanë ngacmuar figura publike, sidomos politikanë, por kësaj here bëhej fjalë për një futbollist.

Antonela ka treguar se është ngacmuar nga futbollisti i njohur i Italisë Mario Baloteli.


“Personazhi që më ka shprehur pëlqimin jo dashurinë është i njohur, Baloteli. e kam takuar në një lokal në milano, futi shokë me më ngacmu. Bëmë muhabet nja dy minuta dhe më pas iku, më tha më pëlqen shumë, je e gjatë je e madhe kshu. Jo i thashë nuk është tipi im”, tha Antonela.

Videoja ka qarkulluar në TikTok dhe ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ledjana si përdoruese e rregullt e ka parë, por ka vendosur edhe ta komentojë në mënyrë ironike.

“Mbrëmë piva kafe me Ronaldon”,- ka komentuar Ledjana.

Ledjana e shprehu ‘inatin’ me Antonelën edhe kur ajo ndodhej brenda shtëpisë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *