Afërdita sjell foto me nënën, nuk dallohet cila është nëna cila e bija

Afërdita Dreshaj duket mahntëse në secilin imazh që sjell.

Si modele që është stili i saj i veshjes pëlqehet në masë të madhe nga përcjellësit e saj.


Por e bukur dhe me stil qenka edhe nëna e saj.

Në një foto që ka sjellur së fundmi nuk dallohen që janë nënë e bijë./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *