Bora Zemani në hall të madh/ Konkurrentët e Përputhen duan të ikin nga emisioni…

Bora Zemani është mjaft aktive në rrjetet sociale. Ky aktivitet dhe afërsia e saj me fansat javën e kaluar i është shpërblyer asaj duke arritur 1 milionë ndjekës në instagram.

Bora Zemani është një nga moderatoret më të dashura shqiptare e cila kohët e fundit është komentuar shumë edhe për shkak të historisë së saj me Donaldin dhe Beatrixën.

Ajo nuk është e dashur vetëm nga njerëzit jashtë televizionit por edhe nga ata brenda. Së fundmi me an c tc disa videove Bora ka treguar ankesën e konkurrentëve të Për’puthen të cilëve Bora nuk iu ka kthyer ‘follow’ në instagram.


Ajo gjatë realizimit të videove iu premtoi se do t’iu kthejë ‘follow’, gjë që i gëzoi ata mjaft shumë. Emri Borës ditëve të fundit është lakuar në mediat rozë

duke aluduar se ajo do ketë një përballje me Donaldin dhe Beatrixën në finalen e formatit të BBV me 18 shkurt, por se si qëndron e vërteta mbetet për tu parë.

Kujtojmë se ky është sezoni i dytë që Bora Zemani drejton me sukses emision mjaft të ndjekur “Përputhen”‘, ndërsa ende nuk dihet nëse do vazhdojë sërish sezonin e ri televiziv që nis në shtator.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *