Nuk e ka bërë as për Borën/ Donaldi i bën Beatrixit premtimin e madh…

Donald Veshaj është shumë i apasionuar pas tatuazheve dhe siç dihet, ai numëron disa të tillë në trupin e tij. Aktori ka ndërmend të bëjë dhe një tjetër, por e gjeni se çfarë?

Donaldi ka premtu se do të gdhendë në trup emrin e të dashurës së tij, Beatrix Ramosaj. Teksa dyshja po bisedonin në oborr, Beatrix shprehu dëshirën se do donte që një tatuazhist të vinte në shtëpi, ndërsa Donaldi i tha se edhe nëse nuk vjen, ai do ta bëjë emrin e saj tatuazh sapo të dalin.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *