Si nuk i vjen zor nga vetja/ Arjola tallet me Fifin, imiton momenrtin kur i ra të fikët

Arjola bashkë me Monikën po bisedonin me Beatrixën për nominimet. Teksa flisnin, Beatrixa tha se ka frikë se do eliminohet nga shtëpia dhe kështu përqafonte të dy vajzat.

Në një moment, Arjola na kujtoi njërën nga skenat kur këngëtarja, Fifi kishte qenë në shtëpinë e famshme të cilës i kishte rënë të fikët.

Arjola bie përtokë e cila mbase edhe u tall publikisht me këngëtaren. Kujtojmë se, Fifi pasi ra përtoke ishte larguar me vetëdëshirën e saj nga “Big Brother VIP Albania”.

Shiko videon e mëposhtme ku shihet Arjola duke bërë veprimin e këngëtares, por me dallim nga Fifi kjo e bën me shaka.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.