Beatrix largohet nga Big Brother/ Banoret lajne shtepine me lot…

Big Brother Vip ka mbyllur nominimin diten e sotme. Beatrixa, Einxhel dhe Donald ishin ne televotim dhe eshte nje nder nominimet me te forta.

Cifti dhe Einxhel shkuan ne televotim nga Arbri. Tenisti hapi kutine e pandores dhe zgjodhi te conte ne televotim 3 persona dhe beri zgjedhjen e tij.

Cifti me ne fund u vune perballe njeri-tjetrit. Pritshmerite e publikut ishin qe te nxirrnin Beatrixen, por vendimi u publikut mbeti ne zarf.


Arbana mori zarfin dhe e lexoi. Vendimi ishte i papritur, pasi Big Brother vendosi qe personi qe do te linte ne menyre te menjehershme sot shtepine

ishte Beatrix. Banori qe u largua la menjehere shtepine e Big Brother. Ai pritet te shkoje ne studio, aty ku do te realizoje intervisten me Arbanen.

Donaldi ne momentin qe doli Trixa i dha nje mesazh te forte: “Ruaj qetesine per gjithcka. Do te shihemi bashke, cfare do qe te ndodhe duhet te ruash qetesine! Behu e forte! Do te shihemi jashte”.

Donaldi nuk e ka përjetuar edhe aq mirë, ndarjen nga partnerja e tij të cilit nuk i munguan edhe lotët.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *