Donaldi e paska ngacmuar keq fare Beatrixën para se të dilte ajo/ Sot do bëjmë qejf shpirti…

Mbrëmjen e kaluar, teksa ndiheshin ethet e nominimit, Donaldi po qëndronte në oborr dhe pranë tij ishte shtrirë Beniada.

Përballë tij ishte Egzona dhe më pas iu afrua Beatrix. Ndërsa Donaldi nisi të ngacmonte Beatrixën që të flinin të gjithë bashkë.

Donald: Të jep bezdi nëse kjo rri kështu? Beatrix: Jo. Beniada: Donaldi po më fërkonte tani te koka. Donald: Të jep bezdi?


Beatrix: E ke bezdi ti? Donald: Do e marrim dhe Beniadën sot të flemë? Beatrix: Po. E marrim dhe Egzonën. Donald: Ke qejf?

Beatrix: Po. Beniada: Sot në darkë mbaje fort, shtrëngoje, lidhe se do hidhemi te krevati si kotele. Donald: Do bëjmë qejf sot shpirti im

Sa për Beatriksën, ajo sot është në nominim bashkë me Donald dhe Einxhel për të dalë nga shtëpia e ‘Big Brother Vip’.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *