Donaldi i jep mesazhin Trixës në lidhje me Romeon/ Për cdo gjë merre në telefon…

Pas daljes së Beatrix Ramosaj nga shtëpia e “Big Brother Vip”, Donaldi është shqetësuar për këngëtaren teksa ka thënë se ka frikë për jashtë.

Kujtojmë se Triksa ka pasur gjithmonë frikë për atë që e priste kur të linte shtëpinë dhe këtë gjë siç duket ja ka “transmetuar” edhe aktorit.


Ky i fundit i ka thënë Triksës “Nëse ke diçka, merr Romeon në telefon nëse ke shqetësim, për çdo gjë. Ai do të jetë afër teje”, – tha Donaldi.

Ndërsa Beatrix nuk hezitoi ta puthte e ta përqafonte teksa me lot në sy u largua nga shtëpia e Big Brother mbrëmjen e djeshme në nominim me Donaldin e Einxhel.

Në krahun tjetër, Donaldi është parë i tensionuar pas largimit të Trixes nga Big Brother Vip. Ai e shfaqi hapur mërzinë e tij me largimin e të dashurës.

Donaldi dhe Trixa janë dyshja më e përfolur e vitit pas ngjarjeve që ndodhën me Borën dhe ndarjen e tyre. Mbetet për t’u parë si do të pritet…

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *