Plas keq sherri mes Donaldit dhe Einxhel/ Qyrravitesh si e ve…

Eliminimi nga Big Brother i Dagz-it të martën ka bërë që debatet në shtëpi të vijojnë për 3 ditë rresht. Po ashtu përplasje pati edhe mbrëmjen e sotme LIVE, mes Einxhel dhe Donaldit.

Einxhel ka mbetur e pakënaqur nga fakti se Donaldi nuk e shpëtoi në zinxhir Dagz-in, ndryshe nga sa shprehej që e donte në shtëpi.

Donaldi nga ana tjetër i thotë Einxhel se ajo ka ndryshuar 4-cipërisht dhe nuk i pëlqen fare sjellja e saj. “Ti ke ndryshuar shumë në këtë shtëpi.


Në fillim njihja një Einxhel tjetër, kurse kjo që je tani nuk po më pëlqen fare. Po më lër të flas pse po qurravitesh?,” tha Donaldi. “Je shumë i neveritshëm,” ia ktheu Einxhel.

Dagzi u pyet nga Arbana ne lidhje me zinxhirin e shpetimit: “Une jam Dagz, nuk jam Donaldi. Une kam hyre per ta shijuar dhe per ta jetuar Big Brotheri tim.

“Une nuk kam pas pritshmerite per askend aty. As nga Donaldi nuk kam pasur shume pritshmeri, askush prej tyre nuk kam pas pritshmerite.

“E kuptoj qe Einxhel eshte merzit dhe ka te drejte. Ajo e perjeton shume me shume se une, pasi e sheh qe jam prere ne bese dhe kjo ka qene e sigurt. Une s’do beja kurre si Donaldi”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *